SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Våra lag
A-lag Herrar
Andreas Alseryd, Tränare
 
0730-37 40 27
Daniel Widell, Tränare
 
0706-83 51 68
Liam Orre, Ass Tränare
Thomas Lindström, Tränare
 
0703-74 77 31
Veronica Nensén, Tränare
 
0730-23 29 27
Flickor 09-10
Andrés Vega, Övrig Ledare
Lina Wallgren, Tränare
Marco Saikkonen, Övrig Ledare
Monica Sandberg, Tränare
Peter Palmqvist, Övrig Ledare
Petra Johansson, Tränare
Flickor 11-12
Anna Ågren, Lagadmin
Camilla Wass, Tränare
 
0706-30 15 13
Carl Stegmayr, Övrig Ledare
Chersti Stegmayr, Tränare
 
0705-11 09 09
Niklas Eriksson, Övrig Ledare
 
0730-48 86 60
Ulf Andersson, Övrig Ledare
Flickor 13-14
Erik Ödin, Tränare
Sara Axelsson, Tränare
Pojkar 07-08
Andre Westberg, Tränare
Andreas Olofsson, Tränare
Maria Söderström, Tränare
Michael Wiklund, Tränare
 
0733-48 88 00
Thomas Sjögren, Tränare
Pojkar 09-10
John David Sagebo, Tränare
Karin Rundgren, Övrig Ledare
Mikael Bergstedt, Tränare
Mikael Sköön, Tränare
Peter Holmen, Tränare
Pojkar 11-12
Annika Näslund, Lagadmin
David Lundberg, Tränare
Emma Pettersson, Tränare
Erik Näslund, Övrig Ledare
Ingela Westerlund, Övrig Ledare
Jimmy Rääf, Tränare
Knut Muhren, Tränare
Pojkar 13-14
Anna Höber, Tränare
Erik Olsson, Tränare
Frida Johansson, Tränare
Nina Häggström, Tränare
Stefan Hörnemalm, Tränare
Innebandysektionen
Anna Ågren, Sektions rep.
 
0702-75 01 31
Ann-Sofie Andersson, Sektions rep.
 
0703-42 45 66
Björn Norman, Sektions Ordf.
 
0706-50 02 12
David Lundberg, Sektions rep.
 
0706-36 29 22
Emma Pettersson, Sektions rep.
 
0702-97 02 62
Fredrik Jonsson, Sektions rep.
 
0738-38 30 59
Jessica Englund, Sektions rep.
 
0703-39 86 82
Jonas Gry Fjellström, Sektions rep.
 
0702-39 35 32
Jonas Olovsson, Sektions rep.
 
0768-00 07 18
Maryam Al-gtemee, Sektions rep.
 
0738-00 45 33
Olov Norberg, Sektions rep.
 
0706-57 21 21
Per Lundblad, Sektions rep.
 
0703-30 57 86
Pernilla Andersson, Sektions rep.
 
0703-37 51 74
Stefan Edholm, Sektions rep.
 
0705-19 89 72
Ylwa Wirtala, Sektions rep.
 
0702-56 79 54
A-Lag Herr
Andreas Alseryd, Övrig Ledare
Håkan Wirtala, Tränare
Ylwa Wirtala, Lagledare
Utveckling Dam
Fredrik Undin, Övrig Ledare
Olov Norberg, Tränare
Peder Augustsson, Tränare
Peter Olsson, Tränare
Flickor 06-08
Jonas Gry Fjellström, Tränare
 
0702-39 35 32
Mattias Willman, Tränare
 
0721-41 26 01
Stefan Edlund, Tränare
 
0701-08 05 04
Flickor 09-10
Emma Berglund, Tränare
Erik Berglund, Tränare
Jörgen Lundström, Tränare
Nea Andersson, Övrig Ledare
Flickor 11-12
Camilla Wass, Tränare
Carl Stegmayr, Övrig Ledare
Chersti Stegmayr, Tränare
David Åkesson, Tränare
Flickor 13-14
Erik Ödin, Tränare
Jessica Englund, Övrig Ledare
Joakim Appelvik, Övrig Ledare
Karin Rundgren, Övrig Ledare
Sara Axelsson, Tränare
Pojkar 08
Andreas Olofsson, Övrig Ledare
David Åkesson, Ass Tränare
Jens Gunnarsson, Tränare
Michael Wiklund, Tränare
 
0733-48 88 00
Pojkar 09-10
Mikael Bergstedt, Tränare
Patrik Fröberg, Tränare
Per Jonsson, Övrig Ledare
Pojkar 13-14
Anna Höber, Tränare
Erik Berglund, Tränare
Erik Olsson, Tränare
Frida Johansson, Tränare
Stefan Hörnemalm, Tränare